רכישת מצבות דרך הסמאטרפון

רכישת מצבות דרך הסמאטרפון

שוק המצבות מתקדם לעולם הטכנולוגי של המאה ה- 21, וכיום אנשים רבים מעדיפים להימנע מהטרחה הפרונטלית ולהזמין מצבה במספר קליקים פשוטים

 שוק המצבות מתקדם לעולם הטכנולוגי של המאה ה- 21, וכיום אנשים רבים מעדיפים להימנע מהטרחה הפרונטלית ולהזמין מצבה במספר קליקים פשוטים

 המהפכה המודרנית הביאה עמה חידושים רבים שמעולם לא חשבנו שיקרמו עור וגידים: ממסכי התלת מימד, הסמארטפונים ומשקפי ה- VR, ועד לשדרוג תהליכי הרכישה אותם הכרנו מאז ומעולם.

 כיום, במקום לפנות לקניון או לחנות אהובה כדי לרכוש פריט כמו שמלה או חליפה יפה, כל שיש לעשות הוא לגלוש לעולם האינטרנט הגדול ולהזמין את הבגד הרצוי. כך גם ניתן להזמין כל מוצר שניתן להעלות על הדעת, בין היתר מצבות מעוצבות ואיכותיות. 

 רכישת מצבות באינטרנט?

 מאז ומעולם, כולנו רגילים לפנות ולרכוש מצבות מיצרן X בכתובת Y. לאחר נסיעה מייגעת בעת לחוצה במיוחד ומעבר על אינספור מצבות, נבחרת המצבה המיועדת.

אך מה אם היה ניתן לבצע את כל התהליך מתוך המחשב או הסמארטפון שלכם? היום זה אפשרי.

 הרעיון שנדמה כאבסורד בעבר צבר תאוצה וכיום מהווה שיטה מצוינת לרבים המעוניינים לרכוש מצבות מעוצבות ואיכותיות ביעילות. ניתן לרכוש ברשת מצבות מכל הסוגים והגדלים, ולגלות מבחר של מצבות מיוחדות ויוצאות דופן מחומרי האבן והשיש הטובים ביותר בשוק. ניתן לצפות בכל המצבות בשקיפות מלאה ומזוויות שונות, ועל ידי כך להיחשף למאגר עצום של מצבות איכותיות תוך שניות.

 היתרון האמיתי הוא שפלטפורמות אינטרנטיות גם מספקות מידע רב בנושא המצבות והמחירים הממוצעים של מצבות מסוגים שונים, החומרים מהם עשויות מצבות ותשובות לשאלות נפוצות כמו "מה נהוג לכתוב על מצבה?", ועל ידי כך מספקות ידע חיוני לאבלים שרוכשים מצבה לראשונה.

 ובאמת קונים?

 אמנם בחירת מצבה מהווה תהליך לא פשוט, שלרוב מלווה באמוציות רבות ומצריך מחשבה, אך כיום אפשר לקבל את התשובות גם בלי לצאת מהבית, עם פלטפורמה אינטרנטית לעיצוב ורכישת מצבות בתצורה דיגיטלית לחלוטין ושירות לקוחות נגיש.

 הרעיון נמצא כיום במגמת עלייה, ויותר ויותר אנשים מעדיפים לבחור את המצבות שלהם דרך מספר פלטפורמות וביניהן   grave.co.ilמתוך מקום של נוחות, יעילות ומהירות. המצבות מסופקות לכל רחבי הארץ באופן אישי וכוללות 10 שנות אחריות.

 המיזם הפך למוכר בשוק הישראלי וכיום רבים פונים לרכוש מצבות בשיטה פשוטה ודינאמית ללא צורך לבזבז זמן או להתקשות בביצוע של פעולה רגשית לא קלה. ניתן למצוא בפלטפורמות מסוג זה גם מצבות מיוחדות ואף לעצב מצבה באופן אישי, בין היתר על ידי שיחה עם מענה אנושי. 

 לאחר שיחה עם מנהל פלטפורמת   grave.co.il, שי גלבוע, נמסר כי "אנו מספקים ללקוחותינו את היכולת לרכוש מצבה מעוצבת ללא כאבי ראש בתקופה לא פשוטה בחייהם," מספר שי, "המטרה העיקרית שלנו היא לעזור להעניק לכל לקוח ולקוח את המצבה הנכונה עבורו, ואנחנו עושים זאת בהצלחה יום יום דרך הרשת".

 מה צופה העתיד?

 נדמה כי בעולם המודרני של היום ניתן לרכוש כל רעיון ומוצר דרך הרשת, וניכר כי תחום האבל גם הוא הצטרף למהפכה ומספק מגוון שירותים בתצורה דיגיטלית, ויזואלית ונוחה לשימוש.

 רכישת מצבות ברשת אף משפיעה על מחירי השוק בארץ ומוזילה משמעותית את עלויות הרכישה הסופיות של כל מצבה ומצבה, בזכות העלייה בגודל הביקוש והחיסכון בזמן ובאחזקה של חלל לבחירת מצבות על ידי החברה.

 לפי המגמה העולה, יש להניח כי לימים יתעוררו פלטפורמות אינטרנטיות נוספות למכירת מצבות ושירותים נוספים בתחום האבל, הן במטרה להקל על האבלים ולאפשר להם לבצע משימות רבות במהירות, בעלות נמוכה יותר וללא צורך להגיע פיזית למיקומים אסטרטגיים והן בכדי להוסיף ולסובב את גלגל הקידמה.

אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo