פקד- קים דוקרקר

פקד- קים דוקרקר

28/06/2001 - 07/10/2023 07/10/2023
קים הקצינה היפה שנרצחה בנובה , בעלת העיניים הירוקות , עם הפנים המדברות , לאן שהייתה נכנסת השמש הייתה זורחת היה לה בייגלה מעל הראש , הייתה ילדת מתנה של אמא שלה ומפקדת הכי מוערכת בעולם כך יעידו כל פקודיה .
  • מודעת אבל

פקד - קים דוקרקר הי״ד 28/06/01-07/10/23 קים נולדה ב 28/06/01 והתחנכה בעיר יבנה . קים הייתה יפת תואר בעלת עיניים ירוקות ואצילית מאוד מעצם נוכחותה . סיימה את לימודיה התיכוניים בהצטיינות בקרית החינוך גינסבורג יבנה . קים התבלטה מאוד בערך החברות והרעות שלה , תמיד דאגה לתחושת בטחון לכל מי שנמצא ליידה ומעולם לא חשבה על עצמה לפני שדאגה לאחר. ב 19/03/2020 התגייסה לשרות חובה כלוחמת במג״ב. במהלך שירותה כלוחמת שירתה בפלוגת ל״ז בחברון ובפלוגת כ״ג ג׳נין, בנוסף סיימה קורס סמלי מג״ב , מפקדת כיתה ועוד … בדצמבר 2021 קים הייתה מעורבת בפיגוע בחומש אשר במהלכו חתרה למגע , נטרלה מחבל ומנעה פיגוע גדול אשר הציל אזרחים ולוחמים רבים. ב 10/04/22 יצאה לקורס קצינים וסיימה בהצלחה רבה . במהלך שרות הקבע קים העבירה מחזורים של מכים בנות, מכים בנים תוך לקיחת אחריות על צוותים גדולים ופיקדה בהצלחה רבה וביד רמה . ב 23/07/23 עברה לשרת במגב מרכז כמפקדת צוות סיירות , קים הייתה המ״מ הראשונה בתפקיד זה . מפקדיה אומרים שהייתה סמל למופת ואבן דרך בכל מקום בו פיקדה ודוגמה לכל הפקודים שלה ואף דאגה להרים את המורל לכל חייל או חיילת שלא האמין בעצמו ואף דאגה להחזירם למסלול ולהראות להם את הדרך להצלחה. קים השאירה את כולם המומים ביום נפילתה בשבת ההיא ב 7/10/23 בפרוץ המלחמה ״חרבות ברזל״ שבו נפלו מאות חללים ועשרות נחטפו לעזה.

קטנה שלי איך עברו 8 חודשים כמעט הנקתי , גידלתי , טיפחתי , חינכתי , הקשבתי , צחקתי איתך , בכיתי איתך , ייעצתי לך, התלהבתי ממך והייתי גאה בך בכל מאודי ובכל נפשי. לאורך כל הדרך היית בת מיוחדת וחברה אמיתית : ביחד יצאנו לארוחות בוקר משותפות , ערכנו קניות , נטענו אחת בשנייה זרעים של הבנה , נתינה וחיבור אין סופי , צברנו חוויות המיוחדות רק לבנות , ממש נשות סוד . תמיד אמרת לי ..... אמא , את "חופרת " כי אני אף פעם לא הפסקתי לחשוב עלייך , תמיד הייתי צעד אחד קדימה , מחשבה אחת יותר ...כאילו מכינה את הדרך, סוללת ומכשירה אותה עבורך , שיהיה לך רק טוב . היום אני יודעת שהיית הכתף שלי , יד ימיני ואת חסרה לי מאוד מאוד , אי אפשר לתאר את הרגשות , אי אפשר לספר על התחושות , אי אפשר להסביר את גודל היגון והכאב את החלל העמוק את התהום הפעורה את הדמעות שזלגו ויבשו ... את הסדק הנוראי הנפתח בחיי - בחיינו כמשפחה, סדק בדבר הטבעי והאמיתי שיש - החיבור והאהבה בין אמא לבת , סדק שאי אפשר למלא , לא ניתן לצמצם ולמזער , סדק המפריד בין החיים למוות והוא הנוראי והקשה ביותר . מסתבר שהחיים ,כמו השיש של המצבה , הם דבר שביר ..! אני יודעת שזיכרונות העבר הם רבים וטובים מידי אך הם מהדקים את אחיזתם בצורה מפחידה סביב החיים שלי . ילדה שלי "אני רגילה אלייך" זה לא ייתכן שאת לא פה , שכבר עתה עזבת את הקן . זה לא ייתכן שכך נקטפת , פרח יפה שלי, מלא שמחה , תום ואהבה . ואיזה חדר השארת אחרייך ... קירותיו שטופים זיכרונות עמוסי חוויות , לכל חפץ ולכל פרט סיפור משלו , אופי משלו – השכלת להשאיר מזכרת מכל רגע נתון בחייך ... ני מרגישה כאילו הכל קרה אתמול – המחשבות מתגלגלות בראש מצד ימין לצד שמאל ... היכן את ? הינך עתה מלאך שומר בשמיים ,משגיחה עלינו , מסתכלת , מחייכת ומכוונת אותנו באתגר הגדול של חיינו ..של חיי – ההתמודדות עם חסרונך !

פקד- קים דוקרקר
שם
להוספת מילות פרידה

הכתבות הנצפות ביותר

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo