יהודה הכהן נוב

יהודה הכהן נוב

07/02/2024 - 24/11/2023 24/11/2023
לאחר שחרורו מהסדיר עבד תקופה קצרה במסגרות כדי לאסוף כסף ללימודים. היה נשוי כ-62 שנה לזהבה לבית פרידמן.למד הנהלת חשבונות וראיית חשבון .נולדו לו 2 ילדים: בן=ארז, ובת=איילת.סבל מסרטן-לימפומה בדם. שתקף אותו 3 פעמים.בפעמיים הראשונות הצליחו להצילו,אך בפעם השלישית התגברה המחלה על התרופה ותוך חודש ימים הוא הלך ואיבד עוד ועוד כישורי חיים עד שנפטר ביום ששי בין השמשות כמו שצדיקים נפטרים. היה בן 85.9 בפטירתו.ת.נ.צ.ב.ה.
  • מודעת אבל

נולדבתל אביב-1938- למד בבי"ס "יסודי התורה", משם המשיך לתיכון ולישיבת "אור ישראל". למרות היותו דתי ,התגייס לצה"ל בזמן מבצע קדש. נלחם בכל מלחמות ישראל עד מלחמת לבנון IIבמבצע קדש אף נפצע ועבר ניתוח ולאחריו ניתוחים פלסטיים.

בעלי היקר, עברו כבר 5 חודשים מהיום המר-יום פטירתך, ואני עדיין מחפשת אותך בכל פינה בבית,שופכת דמעות מכל דבר שמזכיר לי אותך ,וקשה לי , עד בלתי אפשרי לי לחיות בלעדיך , לאחר שהתרגלנו להיות אחד עם השני לעבור תקופות עצב ושמחות ביחד,ולדאוג אחד לשניה במשך 62 שנים!לא האמנתי שהמחלה הארורה תבוא ותחטוף אותך ממני. האמנתי שאתה חסין ותעבור את זה גם הפעם,והתרופה החדשה והיקרה שהיטיבה איתך כל כך, במשך 3 חודשים,תמשיך ותעשה את העבודה, ואתה שוב תצא מהמחלה הארורה כבפעמים הקודמות.אך הפעם,טעיתי והופתעתי כאחד. ההתדרדרות שלך הגיעה ובתוך חודש כילתה אותך, ולי נשארו רק בכי וזכרונות מלראות אותך גוסס ונופח את נשמתך האחרונה מול עיני.

יהודה הכהן נוב
שם
להוספת מילות פרידה

הכתבות הנצפות ביותר

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

משפחות שכולות בזמן מלחמה

משפחות שכולות בזמן מלחמה

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo