זאב מאירוביץ'

זאב מאירוביץ'

11/08/2019 - 09/04/2024 09/04/2024
היה איש חסד ואיש עבודה עד ליומו האחרון. משפחתו היתה הדבר החשוב בחייו. היה חבר נאמן והשתתף בפעולות הארגון של העיירה מפולין.
  • מודעת אבל

נולד בשנת 1919 בעיירה ויילון בפולין. עלה לישראל בשנת 1942, שירת בצבא והקים משפחה. פרט לאחיו, כל משפחתו, הוריו, חיה שרה הי"ד ודוד יוסף הי"ד, שניים מאחיו, שעיה ורפאל ואחותו מלכה, נספו בשואה.

אבא יקר, אתה חסר בחיינו שנים רבות, בתחנות השונות של חיינו, מצער אותנו שילדינו לא זכו מספיק לחוות אותך וגם את אמא כסבא וסבתא. יהי זכרכם ברוך. חייך בארץ לא היו קלים, תמיד היית איש אופטימי, ושמרת על חוש ההומור שאנחנו ילדיך מקווים שירשנו ממך.

זאב מאירוביץ'
שם
להוספת מילות פרידה

הכתבות הנצפות ביותר

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

משפחות שכולות בזמן מלחמה

משפחות שכולות בזמן מלחמה

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo