כשהמצבה זקוקה לתחזוקה

כשהמצבה זקוקה לתחזוקה

עם השנים אנו מגלים כי על מנת לשמור על המצבות ועל נראות הסביבה שלהן במצב טוב, נדרשת לא מעט תחזוקה

כשהמצבה זקוקה לתחזוקה – קיימים גם פתרונות משתלמים

מאתיוזמת יקירים

בימים של אבל ואובדןאנו מאפשרים לעצמנו להיתמך באחרים ולהסתייע בהם כדי להתחזקלהתייחד ולהתמודד עם התקופה הקשהולאחר מכןנותר לנו הזיכרון המוחשי בדמות מצבה המכסה על יקירינו.

עם השניםהמצבות מתבלות

עם השניםאנו מגלים כי על מנת לשמור על המצבות ועל נראות הסביבה שלהן במצב טובנדרשת לא מעט תחזוקהאם אנו מעוניינים לחזק את הכיתוב שדההלתקן שיש שנשחק או נשברלהוסיף אגרטל או בית נר נשמהלהניח זרי אבל או להציב ספסלאנו נאלצים לאתר אנשי מקצוע המתמחים בכל אחד מהתחומים הללו בנפרד.

האפשרויות הן רבות וכל אחת מהן הינה משמעותית כדי ליצור פינת זיכרון מכובדת וראויה לאנשים החשובים לנו שכבר לא עמנו. אולם המשימה יכולה להיות מאתגרת  וגם יקרהבמיוחד כאשר מדובר ביותר מאשר מצבה אחתאו בבית העלמין כולו.

אין סיבה להתרוצץ ולשלם המון

היוזמה החדשה הוקמה על ידי אנשי מקצוע ותיקים בתחום עבודות השיששהחליטו לנקוט גישה שכולה חסד של אמת ולספק טווח רחב של שירותים עבור אנשים פרטייםמוסדות וישובים המסייעים להם לשמור על מצבות מטופחות ואיכותיות לאורך השנים ללא התרוצצות מיותרת ובמחיר משתלם הרבה יותר לעומת פילוג המשימות בין נותני שירות אחרים.

מלבד זאתלצד שירותי התחזוקה והניקיוןניתן לרכוש דרך החברה מצבה בהזמנה אישית  במנעד רחב במיוחד של מחיריםעיצובים וחומרים – כמו גם לבצע הזמנה מרוכזת של סידורים ללוויות לצורך הנחת זרי אבל עבור משרד הביטחון ולישובים קהילתייםאף כשמדובר על הזמנות בהיקפים גדולים.

חידוש למצבה ברמה מקצועית

במשך 14 שניםעבדו אנשי המקצוע של היוזמה בתחום עבודות השיש וסיפקו שירותי ליטושניקיון והברקה למשטחיםכעתבשיתוף בני ישיבות ולומדי תורה המספקים ייעוץ וידעהם מעמידים לרשותם של אבלים בכל רחבי הארץ את כל הניסיון שנצבר על ידם בשדרוגתיקון ותחזוקת מצבות.

החל בשטיפה בלחץ למצבה דרך חידוש כתב למצבה בדיובזהב ובמגוון חומרי גלם אחרים וכלה בתיקון סדקים או פגמים ניתן לחדש את המצבה ואף להתקין סביבה אביזרים נלווים כגון ספסליםבתי נר ואגרטלים בתוך 14 יום בלבד – כולל איטום בסילר וגימור בווקס שישמרו על נראותה.

מחויבות לקהילת האבלים

המחויבות והמסירות של אנשי יוזמת יקירים לקהילת האבלים והכמיהה לפשט את התהליכים השונים הנדרשיםהיא זו שהופכת את מעטפת השירותים לבעלי ערך מוסף וכאלו הטומנים בחובם אוזן קשבת ויד תומכת לאורך כל השירות מתוך חשיבות רבה שמעניקה היוזמה לתחום תחזוקת המצבות.

וכשכל החבילה מוצעת במקום אחד ובאופן שיכול בהחלט להוביל לחיסכון בעלויות  מומלץ לפנות כדי לקבל פרטים נוספים:

אתר yakirim.co.il

טלפון – 050-7656166

 


תגובות גולשים
שם ושם משפחה
אימייל
תיאור קצר
אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

כשהמצבה זקוקה לתחזוקה

עם השנים אנו מגלים כי על מנת לשמור על המצבות ועל נראות הסביבה שלהן במצב טוב, נדרשת לא מעט תחזוקה

מוות כתוצאה מקורונה - איך ממשיכים מכאן

הקורונה היא תופעה חדשה שכולנו מכירים. אחרי הכול, היא הפכה את העולם על פיו ושינתה את היום-יום שלנו מקצה לקצה. אנשים רבים הנמצאים בקבוצות סיכון חוששים להידבק במחלה, ומשרד הבריאות עושה כמיטב יכולתו לבלום את התפתחות והתפשטות המחלה.

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן
מציג תוצאות 1 - 2 מתוך 50
<< לדף הקודםדף:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10לדף הבא >>

הכתבות הנצפות ביותר

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

עורכים צוואה? בידקו האם ברצונכם לשנות את המוטבים בקופות גמל ובביטוחי חיים

הכספים שיש לנו בקופות גמל ובביטוחי חיים אינם חלק מהעיזבון שלנו, ועם הפטירה הם עלולים לעבור לרשות אותם מוטבים אשר קבענו בעת פתיחת החשבון.

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo