כיצד להקל ולייעל הליך של תכנון לוויה

כיצד להקל ולייעל הליך של תכנון לוויה

כדי לתכנן הלוויה מכובדת ומרגשת מצד אחד ולהימנע מהוצאות כספיות גבוהות מידי או הזמנה של בעלי מקצוע שאינם אמינים ניתן להיעזר באינדקס

כיצד להקל ולייעל הליך של תכנון לוויה?
כשאדם יקר ואהוב הולך לעולמו, המטרה אשר תעמוד לעיני משפחתו, תהיה ללוות אותו בדרכו האחרונה, בצורה היפה והמכובדת ביותר.
יחד עם זאת, ההתמודדות עם העצב והרגשות הקשים המהווה את נחלתם של האבלים, לא תמיד מאפשרת לקבל החלטות מושכלת, לגבי בחירת אנשי המקצוע השונים אשר יספקו את שירותיהם להלוויה.
מכיוון שזמן התכנון הינו קצר וברוב המקרים, תופס את האבלים כשהם לא מוכנים, מדובר לפעמים בהליך שקשה מאוד לצלוח אותו בצורה בה הם היו רוצים.
אז בכדי לתכנן מצד אחד הלוויה מכובדת ומרגשת ומאידך גם להימנע מהוצאות כספיות גבוהות מדי או מהזמנת שירותים מבעלי מקצוע שאינם אמינים – ניתן להיעזר באינדקס בעלי עסקים בתחום האבל, מה שיאפשר לקבל השכלות מושכלות ונכונות, על אף הקשיים.


ארגון לוויה באופן עצמאי, דורש כאמור, קבלת החלטות שונות, אשר לכל אחת מהן תהיה השפעה על התוצאה. בעלי המקצוע שייבחרו והשירותים אותם הם מציעים, ישזרו בסופו של דבר לא רק את ההלוויה עצמה, אלא גם את מחירה.
כאשר מתכנני הלוויה יסתייעו באינדקס בעלי עסקים בתחום האבל, יתאפשר להם כאמור לבצע החלטות יותר שקולות וזה נוגע לא רק לניסיון והמוניטין של בעלי המקצוע, אלא גם למחיר אותו הם גובים בעבור השירותים שלהם.
באמצעות שימוש באינדקס ועריכה של השוואת מחירים, מתכנני ההלוויה, יכולים להגיע במקרים מסוימים למסקנה, כי שכירת מפיק אירועים אשר יארגן את בעבורם אירוע הלוויה תהיה כרוכה בעלויות נמוכות יותר מאשר ארגון הלוויה באופן עצמאי – מעבר לכך, מי שיחליט לעשות שימוש בשירות של מפיק אירועים, יוכל להשתמש באינדקס בכדי לבצע סקר מחירים של מפיקי אירועים, מה שיכול להוזיל את המחיר אף יותר.  

תגובות גולשים
שם ושם משפחה
אימייל
תיאור קצר
אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

כתיבת סיפור חיים ביוגרפיות ברשת -כל הזכרונות נשמרים לנצח

איך אפשר לשמר את הזיכרון של סבא סבתא אמא אבא לנצח

אין מספיק גברים למניין ? כיום יש פתרון

לעיתים מעבר לאובדן הקשה מנשוא, אנו נאלצים להתמודד עם בעיות לא פשוטות כמו מציאת מניין, עריכת טקסי מחילה ואמירת קדיש על המת. כיום, קיימים שירותים המספקים פתרונות לכל הצרכים המקובלים לפי הדת, ומסייעים לכל אדם להיקבר כדין ולשמור על זכרו בכבוד.

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

עורכים צוואה? בידקו האם ברצונכם לשנות את המוטבים בקופות גמל ובביטוחי חיים

הכספים שיש לנו בקופות גמל ובביטוחי חיים אינם חלק מהעיזבון שלנו, ועם הפטירה הם עלולים לעבור לרשות אותם מוטבים אשר קבענו בעת פתיחת החשבון.

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo