כיצד להקל ולייעל הליך של תכנון לוויה

כיצד להקל ולייעל הליך של תכנון לוויה

כדי לתכנן הלוויה מכובדת ומרגשת מצד אחד ולהימנע מהוצאות כספיות גבוהות מידי או הזמנה של בעלי מקצוע שאינם אמינים ניתן להיעזר באינדקס

כיצד להקל ולייעל הליך של תכנון לוויה?
כשאדם יקר ואהוב הולך לעולמו, המטרה אשר תעמוד לעיני משפחתו, תהיה ללוות אותו בדרכו האחרונה, בצורה היפה והמכובדת ביותר.
יחד עם זאת, ההתמודדות עם העצב והרגשות הקשים המהווה את נחלתם של האבלים, לא תמיד מאפשרת לקבל החלטות מושכלת, לגבי בחירת אנשי המקצוע השונים אשר יספקו את שירותיהם להלוויה.
מכיוון שזמן התכנון הינו קצר וברוב המקרים, תופס את האבלים כשהם לא מוכנים, מדובר לפעמים בהליך שקשה מאוד לצלוח אותו בצורה בה הם היו רוצים.
אז בכדי לתכנן מצד אחד הלוויה מכובדת ומרגשת ומאידך גם להימנע מהוצאות כספיות גבוהות מדי או מהזמנת שירותים מבעלי מקצוע שאינם אמינים – ניתן להיעזר באינדקס בעלי עסקים בתחום האבל, מה שיאפשר לקבל השכלות מושכלות ונכונות, על אף הקשיים.


ארגון לוויה באופן עצמאי, דורש כאמור, קבלת החלטות שונות, אשר לכל אחת מהן תהיה השפעה על התוצאה. בעלי המקצוע שייבחרו והשירותים אותם הם מציעים, ישזרו בסופו של דבר לא רק את ההלוויה עצמה, אלא גם את מחירה.
כאשר מתכנני הלוויה יסתייעו באינדקס בעלי עסקים בתחום האבל, יתאפשר להם כאמור לבצע החלטות יותר שקולות וזה נוגע לא רק לניסיון והמוניטין של בעלי המקצוע, אלא גם למחיר אותו הם גובים בעבור השירותים שלהם.
באמצעות שימוש באינדקס ועריכה של השוואת מחירים, מתכנני ההלוויה, יכולים להגיע במקרים מסוימים למסקנה, כי שכירת מפיק אירועים אשר יארגן את בעבורם אירוע הלוויה תהיה כרוכה בעלויות נמוכות יותר מאשר ארגון הלוויה באופן עצמאי – מעבר לכך, מי שיחליט לעשות שימוש בשירות של מפיק אירועים, יוכל להשתמש באינדקס בכדי לבצע סקר מחירים של מפיקי אירועים, מה שיכול להוזיל את המחיר אף יותר.  

אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

משפחות שכולות בזמן מלחמה

משפחות שכולות בזמן מלחמה

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo