עדויות על נוכלים המנצלים את מצוקת משפחות הנפטרים בביה"ח בילינסון

עדויות על נוכלים המנצלים את מצוקת משפחות הנפטרים בביה

ברגע הקשה מכל, ליד מיטת אדם אהוב שנפטר, ניגש אליכם אדם זר, מנחם, מחבק, מציע להסיר מעליכם כל דאגה לעניינים פרקטיים. מה תגידו?

דמיינו את עצמכם ברגע הקשה מכל – אתם נמצאים בבית החולים ליד מיטת אדם אהוב שנפטר. אינכם יודעים את נפשכם מרוב צער, מעורפלים מהלם וכאב. ניגש אליכם אדם זר, מנחם, מחבק, מגיש כוס מים. מציע להסיר מעליכם כל דאגה לעניינים פרקטיים – טפסים, הסעת הגופה, סידורי ההלוויה ואפילו השלמת מניין. מה תגידו?

מקרים כאלה בדיוק חזרו על עצמם לאחרונה בבית החולים בילינסון בפתח תקווה. משפחות שאיבדו את יקיריהן סיפרו על גברים בחזות חרדית שניגשו אליהן לשמע זעקות השבר והציעו סיוע. במבט ראשון נדמה שזוהי עזרה ברוכה, ממש מצווה. אולם הישנות המקרים והצטברות עדויות דומות חשפו כי מדובר בנוכלות. לא פחות. אותם "מלאכים" גבו ממשפחות הנפטרים אלפי שקלים תמורת "עזרה" שחברה קדישא אמורה להעניק חינם לכל אזרח. ע"פ החוק במדינת ישראל משלם הביטוח הלאומי לחברה קדישא 7,000 ₪ עבור טיפול בכל אזרח שנפטר. רובם המכריע של השירותים להם נזקקת המשפחה האבלה אמורים להינתן ללא תשלום. 

כדי למנוע ניצול מחפיר של בני משפחה ברגעי מצוקה, ריכזנו עבורכם ברשימה אחת את כל השירותים שחברה קדישא מחוייבת לתת ללא תשלום.

תגובות גולשים
שם ושם משפחה
אימייל
תיאור קצר
אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

אבק דיגיטלי

לכל אדם יש כיום נכסים דיגיטלים וזה כולל בין היתר : כתובת מייל , פרופילים ברשתות חברתיות שונות ,תמונות מה שיקרה לכל הנכסים הללו כאשר אותו אדם ילך לעולמו אינו מוסדר בחוק עד לעצם היום הזה

מודעות אבל אונליין

הצורך בפרסום מודעת אבל

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן
מציג תוצאות 1 - 2 מתוך 47
<< לדף הקודםדף:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10לדף הבא >>

הכתבות הנצפות ביותר

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

עורכים צוואה? בידקו האם ברצונכם לשנות את המוטבים בקופות גמל ובביטוחי חיים

הכספים שיש לנו בקופות גמל ובביטוחי חיים אינם חלק מהעיזבון שלנו, ועם הפטירה הם עלולים לעבור לרשות אותם מוטבים אשר קבענו בעת פתיחת החשבון.

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo