מחירי מצבות יכולים להיות נמוכים

מחירי מצבות יכולים להיות נמוכים

מצבות הן הדרך שלנו לקדש את שם המנוח, להעניק לו כבוד ומסר אישי

מחירי מצבות יכולים להיות נמוכים?

 

 

מצבות הן הדרך שלנו לקדש את שם המנוח, להעניק לו כבוד ומסר אישי שממחיש עד כמה היה חשוב לנו ותמיד יהיה. בעולם המודרני, קיימים אינספור סוגים וסגנונות של מצבות במחירים משתנים בהתאם לרמת היוקרה שלהן, החומר מהן הן עשויות ועיצובן.

 

במידה וכיום אתם זקוקים למצבה, אנו משתתפים בצערכם ומקווים שנוכל לסייע לכם לבחור את המצבה הטובה ביותר עבורכם.

 

 

חומרי הגלם של המצבות

 

קיימים אינספור סגנונות של אבנים שמהן ניתן לעבד מגוון של מצבות יפות ומכבדות. לכל אבן יש את היתרונות, החסרונות, המחיר והפן העיצובי הספציפי שהיא תורמת למצבה.

 

סוגי אבנים נפוצות הן אבני הבזלת, הגללית, החלילה, היפתח, הירושלמים, העצמון, החברון, הגרניט והשיש. חשוב לעמוד על ההבדלים בין האבנים ובין המחירים שלהן כדי לבחור את המצבה הנכונה ביותר עבורכם.

 

 

עיצוב המצבות

 

בוני מצבות רבים מציעים לשלב אלמנטים ייחודיים במצבה באמצעות שילוב של חומרי גלם נוספים כמו זכוכית, ברזל, ציורים בצבעים או חריטות, התקנה או חציבה של בתים לנרות נשמה או לאגרטלים וכדומה. הפיצ'רים הללו משדרגים את הנראות של המצבה באופן משמעותי, וכמו כן גם מעלים את המחיר הסופי של המצבה.

 

בנוסף, על כל מצבה יש לחרוט את שם המנוח, תאריך לידה ותאריך מוות. אף מומלץ לשלב הקדשה אישית או ציטוט שיאדירו את הנפטר ויוסיפו חן למצבה. אפשרויות הכיתוב הן מגוונות: מעופרת או ברונזה ועד לחריטה באמצעות צבע או אפילו הדבקה של כיתוב בולט ומרשים, שאף זולה יותר לעומת אפשרות החריטה.

 

 

רוב האנשים בוחרים לרכוש מצבות לאחר השבעה או לאחר 30 ימי האבל על הנפטר. מחיר המצבה נקבע בהתאם לגודלה, סוג האבן הנבחרת, סוג הכיתוב הנבחר ומספר האותיות הנחרטות על המצבה.

 

ניתן למצוא מצבות מרשימות ומכבדות גם במחירים לכל כיס, וקיימים אינספור קבלני מצבות שמורשים לספק אותן ברמה גבוהה ובהתאם לתקנים. המדינה אף מסייעת בעלות הרכישה של המצבות, ומספקת מענק של השתתפות עצמית המסייע לממן לפחות חלק מן המצבה ולהפחית  מתשלומה הסופי. ועם זאת, כיום קיימים כל כך הרבה קבלני מצבות, שפשוט מאוד ללכת לאיבוד. כיצד ניתן לדעת מי מספק את המצבה המרשימה ביותר, במחיר הטוב ביותר? 

 

אנחנו כאן באתר אבל מסייעים לכם להכיר מקרוב את עולם המצבות, לאתר את קבלני המצבות האיכותיים וההוגנים ביותר בשוק, ולהמליץ לכם על המצבה הטובה ביותר עבורכם בהתאם לתקציב ולצרכים האישיים שלכם. כל מצבה עשויה מחומרים עמידים ואיכותיים ומעוצבת בהתאם לטעם האישי שלכם. למידע נוסף לחצו כאן.  

 

 

 

 

אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo