מודעות אבל אונליין

מודעות אבל אונליין

הצורך בפרסום מודעת אבל

מודעת אבל אונליין

מותו של אדם קרוב, יהיו הנסיבות אשר יהיו, אינו חוויה פשוטה בלשון המעטה. מעבר להתמודדות הרגשית ולאבל עצמו שלעתים "מכים" בבני המשפחה כ"רעם ביום בהיר", קרוביו של הנפטר נדרשים לדאוג לשלל סידורים, ארגונים ופרוצדורות. ביניהם מצבה, רישיון קבורה, חלקת קבר, לוויה, הסעות ללוויה, סידורי פרחים, כתיבת הספד ועוד. בין הסידורים הללו יש לדאוג כמובן גם למודעות אבל.

הצורך בפרסום מודעות אבל

לאחר פטירה, עולה הצורך ליידע את הציבור בנוגע למותו של המנוח ועל כן מקובל לפרסם מודעות אבל עם פרטי הנפטר, הבעת צער על לכתו, זמני הלוויה והשבעה ומיקומן. נהוג לתלות את מודעות האבל באזור המגורים של הנפטר ובנקודות נוספות הקשורות אליו כמו מקום עבודה, מועדון כושר שאותו היה פוקד, בית כנסת וכן הלאה. בהקשר זה, חשוב שהמודעה תהיה בפורמט המקובל עבור מודעות אבל. זאת משום שמדובר במוסכמה חברתית. התבנית המוכרת מזוהה מיידית על ידי הצופה, שיכול במהירות להבין את כל הפרטים הנחוצים לו ולהגיע ללוויה ו/או לפקוד את השבעה.

פורמט מודעת אבל און-ליין

בעבר, לצד שלל הארגונים והסידורים, קרובי הנפטר היו צריכים להטריח עצמם לבית דפוס על מנת להוציא מודעות אבל אך כיום מאמץ זה יכול להיחסך. ישנן פלטפורמות אינטרנטיות שונות המציעות את השירות הנ"ל. למשל, בפורטל אבל INFO המרכז תחת קורת גג אחת את כל השירותים והמידע הרלוונטי לאחר פטירה של אדם קרוב, מוצע לגולשים שירות של מודעות אבל אונליין. ניתן להוריד את הפורמט הידוע של מודעת האבל למחשב ולהדפיס את המודעות בבית לאחר מילוי פרטי הנפטר בניסוח הנהוג.

השירות מנגיש ומפשיט את הטרחה שהיתה כרוכה בעבר בהדפסת מודעות אבל ולמעשה מצריך אך ורק מילוי פרטים אינפורמטיביים כמו שם הנפטר, זמני הלוויה וכו'. כמו כן, פורטל אבל אינפו מציע שירותים נוספים הנוגעים למודעות אבל כמו פרסום מודעה מקוונת, הזהה לחלוטין באופן ניסוחה ובמראה למודעות המודפסות, אך מוצגת ברשת.

 

 

 

תגובות גולשים
שם ושם משפחה
אימייל
תיאור קצר

יריחו 28/04/2022

בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של העיר יריחו ז״ל

נטלי פרחי בראון 23/04/2022

נטלי פרחי בראון 23/04/2022

נטלי פרחי בראון 23/04/2022

מלקין נינה 08/11/2020

נפטרה אתמול

ולרי מידלר 18/06/2020

בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של בעלי, אבינו וסבנו היקר.

שיר 25/09/2019

בשעת האבל הקשה, דוגמאות למודעות אבל יכולות לסייע למשפחה באבלה בניסוח מודעת אבל שתכבד את זכרו של הנפטר. דוגמאות למגוון גדול של מודעות אבל ניתן למצוא כאן: https://www.moked.co.il/evel_example.php

ראיסה צימלכמן 17/12/2018

ראיסה צימלכמן 17/12/2018

שימרית מאיר בר זוהר 26/05/2017

מאיר בר זוהר 26/05/2017

אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

אין מספיק גברים למניין ? כיום יש פתרון

לעיתים מעבר לאובדן הקשה מנשוא, אנו נאלצים להתמודד עם בעיות לא פשוטות כמו מציאת מניין, עריכת טקסי מחילה ואמירת קדיש על המת. כיום, קיימים שירותים המספקים פתרונות לכל הצרכים המקובלים לפי הדת, ומסייעים לכל אדם להיקבר כדין ולשמור על זכרו בכבוד.

דפי הנצחה ועמודי זיכרון לנפטרים

לא פשוט להרגיש אובדן, ולעיתים הוא כבד מנשוא. עמודי הנצחה מטרתם לסייע לשמור על זיכרונות של המת באופן וירטואלי, ולספק לכם ולאבלים נוספים צוהר להיזכר, לקרוא ולהתחבר מחדש אל המנוח, גם מהקצה השני של העולם.

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

עורכים צוואה? בידקו האם ברצונכם לשנות את המוטבים בקופות גמל ובביטוחי חיים

הכספים שיש לנו בקופות גמל ובביטוחי חיים אינם חלק מהעיזבון שלנו, ועם הפטירה הם עלולים לעבור לרשות אותם מוטבים אשר קבענו בעת פתיחת החשבון.

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo