ארנסט (אריק) פונריוב

ארנסט (אריק) פונריוב

02/07/2015 - 02/07/2015 02/07/2015
ארנסט היה אבא וחבר טוב , לימד את כול הסובבים לו על החיים על אומנות ועל יצירה , היה איש נערץ בידי חבריו ובידי משפחתו , איש בעל ערכים של למידה והתפתחות אין סופית , דאג לדור ההמשך , אהב ילדים , אהב את החיים - והחיים אהבו אותו
  • מודעת אבל

נולד בברה"מ ,לאבא כדורגלן ואמא כימאית , לאחר כ4 שנים נולדה אחותו -ז'אנה. ארנסט גדל כילד שקט ומופנם , ילד של בית . הוציא ציונים טובים ולמד בכיתה הריאלית והצטיין במקצועות הריאליים. בגיל ההתבגרות החל צייר ולנגן ובגיל 18 התגייס לצבא ברה"מ -חיל שיריון , בשירותו החל כמפקד טנק בסיביר הרחוקה ולאחר מכן עבר לקצונה ונשאר בצבא עד גיל 22 כקצין. ישר לאחר מכן החל בלימודים להנדסה בסנט פטרבורג ,שם החל בגישושיו אחר כישרונו המולד - המוזיקה , באוניברסיטה הקים להקה והיה כזמר ונגן ,ארנסט ניגן על גיטרה תופים פסנתר חליל מפוחית ועוד , כישרונו היה נעלה עד כדאי שהחליט לעזוב את לימודי ההנדסה למען המוזיקה , לאחר שנה חזר לסיום הלימודים תחת לחץ מהוריו, ואף סיים בהצטיינות . מדובר באדם בעל ערכים ,קפדן ,פדנט, מסודר להפליא , שמחת חיים , ראש על כתפים ,ותמיד בשליטה. 1987 הכיר את אשתו -נטאשה , לאחר סיום לימודים נשלח לסטאג' במוסקבה ושם נפגשו שני המהנדסים ,ונישאו . ב1991 עלו לישראל כשאר נטאשה הייתה בהריון עם בתם לינדה. כאשר הגיעו ארצה לאחר חודשיים נולדה ביתם , זוג ההורים נאלצו לעבוד קשה על מנת לבסס את מעמדם , וב1994 ארנסט חלה בסרטן. ארנסט נאבק בסרטן מספר שנים ולאחר מכן ניצח אותו , באותה תקופה נטאשה וארנסט התגרשו . לאחר שיקום המחלה ארנסט החליט לשוב לאהבתו המקורית -המוזיקה והיצירה - משוש חייו והמזון לנשמתו. ארנסט החל בחיפושיו אחר האושר האין סופי , התנער ממשרת המהנדס הנוקשה והכולאת , והחל בטיוליו סביב העולם למעלה מ150 מדינות - אך ארנסט התאהב בעיקר בחלק המזרח תיכון של כדור הארץ . הוא החל בקריאת פילוסופיה הבודהיסטית והעמקת הידע במהות החיים , בד בבד המשיך באהבתו בנגינה בין עם זה מתן שיעורים ופיתוח הדור הצעיר על אהבתו ובין עם זה עם חבריו מהלימודים . ארנסט נשאר צעיר לנצח וניצל את חייו למטרת אושר ומציאת מהות ביקום הזה, הצטיין בפיזיקה בפילוסופיה ובאומנות . ארנסט נפטר מקריש דם לאחר תקרית של חבלה בראשו ב25/6/2015.

ארנסט הלך בטרם עת - ב25/6/2015 והשאיר עולם יתום מפיסת האושר שארנסט חקק בו. ת.נ.צ.ב.ה נאהב ונזכור וננציח אותו לעד , אבא ,חבר , רעה.

ארנסט (אריק) פונריוב
שם
להוספת מילות פרידה

הכתבות הנצפות ביותר

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

משפחות שכולות בזמן מלחמה

משפחות שכולות בזמן מלחמה

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo