בחר אזור ולאחר מכן בחר עיר - חובה לבחור אזור
שם העסק
אזור בארץ
בחר עיר

משרד עו"ד בעז קראוס

משרד עו
משרד עו"ד בעז קראוס הוא המשרד המוביל בישראל בטיפול בתיקי ירושה וצוואה, בדגש על סכסוכי ירושה, התנגדות לצוואה והגנה על צוואה.
משרד עורכי דין בעז קראוס מתמחה בטיפול בתיקי צוואה וירושה. עו"ד בעז קראוס הוא יו"ר ועדת הירושה בלשכת עורכי הדין ומחבר הספר דיני ירושה ועזבון, המהווה כלי עבודה לעורכי דין בתחום דיני המשפחה. משרד בעז קראוס מדורג ברשימת 100 המשרדים המובילים בישראל, והוא היחיד בתחום זה ברשימה. התמחותו של המשרד בתיקי התנגדות והגנה על צוואות וירושות, כמו גם הוותק והניסיון רב השנים של צוות המשרד, מבטיחים ללקוחותיו את הרמה המקצועית הגבוהה ביותר בטיפול בתיקם.
אינדקס נותני שירות
בחר אזור ועיר בארץ
חיפוש חופשי

הכתבות הנצפות ביותר

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מצוקת מקומות הקבורה בישראל

מלחמה =טראומה= פוסט טראומה

איך מתמודדים עם טראומה שנהפכת לפוסט טראומה?

לרשימת הכתבות המלאה לחץ כאן

הכתבות הנצפות ביותר

משפחות שכולות בזמן מלחמה – כל דרכי ההתמודדות עם האבל, הזכויות, המענקים והתמיכה

לצד ההתמודדות הנפשית בתור הורים, בני זוג, משפחה וחברים, פעמים רבות אובדן של אדם קרוב משמעו אובדן של הכנסה ופגיעה ביכולת לעבוד ולכלכל את המשפחה. במצבים חמורים, יתכן מאוד וגם נאלצתם להתפנות מביתכם, מה שמקשה על האובדן אף יותר. בעקבות זאת, המדינה מציעה מגוון של מערכי סיוע ותמיכה במקרים מעין אלו. ראשית, ניתן לפנות ישירות אל ביטוח לאומי באמצעות קו חירום לסיוע למשפחות שכולות, שמספרו 02-6269999 או לחמ"ל משפחות שכולות בטלפון 053-7471412.

אלמנים ואלמנות, שימו לב: תביעה לקצבת שאירים מומלץ להגיש לא יאוחר מ-12 חודשים מיום הפטירה של בן /בת זוגכם

אלמנות ואלמנים רבים אינם מודעים לזכאותם לקבל קצבת שאירים מביטוח לאומי. הקצבה מוגדרת, יחד עם קצבת ילדים וקצבת זקנה, "קצבה אוניברסלית", החלה על כלל האזרחים, ללא הבדל מעמד או הכנסה

לרשימת הטיפים המלאה לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות
האתר הוקם על ידי ארטוויז'ן בע"מ באמצעות מערכת ה-Truppo